Operator maszyn ekstruzyjnych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Sady – gmina Tarnowo Podgórne.

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn ekstruzyjnych – produkcja wężyków
  • Naprawa maszyn w zakresie koniecznym do kontynuowania produkcji
  • Diagnozowanie, regulacja i ustawianie odpowiednich parametrów maszyn
  • Ciągła kontrola i zapewnienie jakości wytłaczanych elementów
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Realizowanie dziennych planów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (techniczne /mechanik przemysłowy lub inne wykształcenie techniczne)
  • Mile widziane doświadczenie w ekstruzji
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Zdolności techniczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia wraz z pakietem socjalnym
  • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”