LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: wielkopolskie / Sady – gmina Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie inspekcji wejściowych, ocena i dokumentacja
  • Archiwizowanie i weryfikacja certyfikatów dla surowców (CoC, certyfikaty jakości itp.)
  • Kontrola materiałów, zbieranie i weryfikacja TDS, MSDS i innych certyfikatów
  • Udział w procesie C-NC (niezgodny komponent/materiał/surowiec)
  • Wsparcie w testowaniu i procesie pobierania próbek
  • Badania i szkolenia dotyczące jakości
  • Tworzenie dokumentów zgodnie z istniejącymi procedurami
  • Wsparcie w prowadzeniu projektów jakościowych
  • Bieżące działania dotyczące jakości

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami medycznymi lub przemysłem farmaceutycznym mile widziane
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów mile widziane
  • Podstawowa wiedza z zakresu prowadzenia pomiarów
  • Znajomość wymagań normy ISO 9001, ISO 13485, MDD
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość IT na poziomie użytkownika

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia wraz z pakietem socjalnym
  • Miła atmosferę pracy w zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pełne wsparcie przełożonego
  • Szkolenia wstępne wspierające wdrożenie do pracy
  • Pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Wypełnij formularz