Koordynator działu pakowania i surowca – Praca na etat, Poznań Sady

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy/a księgowy/a

Status Oferty Pracy: Nieaktualna
Dział: Magazyn
Rodzaj pracy: Pełen etat

Koordynator działu pakowania i surowca – Opis stanowiska:

  • Zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia komponentów na produkcję
  • Kontrola prawidłowości transakcji wejścia i wyjścia surowców i wyrobów gotowych
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem
  • Kierowanie projektami usprawniającymi (m.in. w oparciu o narzędzia Lean)
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Koordynowanie poprawności pakowania i oznakowania wyrobów gotowych
  • Dbanie o poprawność dokumentacji

Koordynator działu pakowania i surowca – Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obrotem magazynowym
  • Umiejętność zarządzania zespołem ludzkim
  • Znajomość zagadnień Lean (m.in. Kanban, 5S)
  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word)
  • Znajomość systemu ERP (Microsoft Dynamics AX) będzie dodatkowym atutem
  • Język angielski minimum na poziomie komunikatywnym

Koordynator działu pakowania i surowca – Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia wraz z pakietem socjalnym
  • Miłą atmosferę w zespole
  • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21