Praktyki Studenckie

Chcesz odbyć praktykę, która może być wstępem do Twojej kariery zawodowej?
Z nami to możliwe! LiNA Medical Polska oferuje studentom program praktyk LiNA Experience, w ramach którego proponujemy dwa projekty:

1. LiNA Internship Program – otwiera drogę do takich działów jak np. Jakość, Rozwój, Finanse, Logistyka i Zakupy. Praktykanci mają okazję wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności, znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie pracując przy realizacji projektów u boku doświadczonej kadry pracowników LiNA. Jest on skierowany jest do studentów, którzy ukończyli min. IV rok studiów.
2. Start with LiNA – umożliwia odbycie 2-4 tygodniowej praktyki, w trakcie której praktykanci poprzez czynne wsparcie wybranych działów mają okazję poznać nasze procesy. Jest on skierowany do studentów, którzy ukończyli min. II rok studiów.

Program praktyk letnich w pigułce

Dla kogo?

Program letnich praktyk studenckich został stworzony dla Studenta trzeciego, czwartego lub piątego roku, który jest:

  • dynamiczny
  • ambitny i wytrwały
  • otwarty, budujący relacje, lubiący kontakt z ludźmi
  • zaangażowany
  • zainteresowany rozwojem i nowymi możliwościami
  • kreatywny i entuzjastyczny
  • swobodny w komunikacji w języku polskim i angielskim

Co oferujemy?

Jako uczestnik programu płatnych praktyk włączysz się w bieżącą, codzienną pracę wybranego działu i będziesz samodzielnie realizować zadania. Zobaczysz przy tym jak funkcjonuje międzynarodowa organizacja oraz zdobędziesz  lub przewagę nad innymi kandydatami ubiegającymi się o pracę w LiNA Group.
Praktyka może być również doskonałą okazją do zebrania materiałów do pracy dyplomowej.

Kiedy?

Praktyki Letnie będą trwać od czerwca do września, w zależności od rodzaju i zakresu powierzonych zadań. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 10 kwietnia 2017r.

Jak aplikować?

Jeżeli bliskie są Ci nasze wartości, a wśród aktualnych ofert praktyk znalazłeś tę, która odpowiada Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom, prześlij nam swoje CV.

Adres mailowy na który prosimy wysyłać dokumenty to rekrutacja@lina-medical.com. W tytule prosimy o wpisanie numeru oferty praktyk letnich, które chcesz odbyć.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.).

Po analizie zgłoszeń, skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami. W celu lepszego poznania kandydata, wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Aktualne oferty praktyk

PRAKTYKA W DZIALE FINANSÓW

PRAKTYKA W DZIALE LOGISTYKI

PRAKTYKA W DZIALE PRODUKCJI

PRAKTYKA W DZIALE REJESTRACJI WYROBÓW MEDYCZNYCH

PRAKTYKA W DZIALE INŻYNIERII – SafeAir