Dział Logistyki

Firma LiNA Medical dzięki nowoczesnej infrastrukturze oraz doskonałej lokalizacji niedaleko skrzyżowania drogi krajowej 92 z drogą ekspresową S11 zapewnia bardzo dobre warunki dla rozwoju działań podejmowanych przez Dział Logistyki.

W 2011 roku w Sadach k.  Poznania oddano do użytku budynek, w którym  zlokalizowane jest dzisiaj centrum produkcyjno-dystrybucyjne obsługujące zarówno klientów z LiNA Medical, jak i odbiorców zewnętrznych z całego świata.

Dysponujemy magazynem wspomaganym nowoczesnym systemem WMS, gdzie składowane są zarówno materiały do produkcji, jak i wyroby gotowe.

Wieloletnie doświadczenie pracowników magazynu zaangażowanych w koncepcję ciągłego doskonalenia pozwoliło zoptymalizować procesy kompletacji oraz przepływy materiałowe w obrębie magazynu, co zaowocowało wysokim poziomem obsługi klienta zewnętrznego oraz wewnętrznego.

Dzięki wieloletniej współpracy Działu Transportu z czołowymi operatorami logistycznymi zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty zgodnie z zasadą 5W:

  • dostarczenie właściwego towaru,
  • we właściwym miejscu,
  • we właściwym czasie,
  • o właściwej jakości,
  • we właściwej ilości zarówno dla klienta wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Mając na uwadze słowa Petera Druckera, że „Jedyną stałą rzeczą w organizacji jest zmiana”, kładziemy duży nacisk na prognozowanie zmian i adaptację do nowych warunków.