Produkcja

Produkcja odbywa się w hali  typu Clean Room klasy 8. Oferujemy pracownikom bardzo czyste środowisko pracy, przebywający na hali produkcyjnej noszą odzież ochronną, zmienne obuwie oraz czepki ochronne. Produkując sprzęt medyczny jednorazowego użytku kładziemy nacisk na precyzję oraz czystość wykonywanych operacji montażowych, bardzo ważne jest przestrzeganie surowych norm czystości, które pozwalają nam wytwarzać sprzęt następnie używany w elektrochirurgii, ginekologii oraz laparoskopii.

Stosujemy wiele nowoczesnych technologii podczas procesu montażu: łączymy materiały przy pomocy klejów, elektrodźwięków. Stosujemy technologię wytłaczania oraz elektrodrążenia. Jednym z procesów, które odbywają się w naszym zakładzie jest wycinanie rotacyjne materiałów miękkich, służących następnie jako baza produktów medycznych używanych w celu poprawy komfortu pacjentów po zabiegu chirurgicznym.

Większość z wyrobów Lina Medical Sp. z o.o. jest montowana ręcznie przez starannie dobrany, wykwalifikowany personel. Dzięki temu otrzymujemy stuprocentową kontrolę nad produktem oraz utrzymujemy bardzo niski wskaźnik reklamacji. Jesteśmy zdania, że kapitał ludzki jest najcenniejszym dobrem firmy, jednym z naszych sukcesów jest fakt posiadania wielu pracowników z długoletnim stażem w Lina Medical Polska Sp. z o.o.

W dziale produkcji pracujemy w systemie dwuzmianowym, roczny wzrost zatrudnienia przy linii produkcyjnej w latach 2010-2013 wynosił ok. 30%. Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy na linii montażu prosimy o przesłanie CV przez formularz znajdujący się w zakładce Kariera.

 

Cleanroom

 

Laboratory