Praktyka w Dziale R&D – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Sady – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje Praktykanta do Działu R&D.

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: R&D
Rodzaj pracy: Praktyka

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach R&D nowych urządzeń medycznych: przygotowanie dokumentacji technicznej i jakościowej, przeprowadzanie testów na prototypach, testy walidacyjne oprogramowania.
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji RA/QA.
  • Wsparcie przy projektowaniu i optymalizacji procesów produkcyjnych: tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej, projektowanie oprzyrządowania.
  • Aktywny udział w realizacji bieżących zadań Działu.

Wymagania:

  • Student/ studentka IV-V roku, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie Produkcją, Inżynieria Biomedyczna, Mechatronika, Elektronika.
  • Dyspozycyjność od czerwca do sierpnia.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel).
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Wiedza z zakresu metrologii warsztatowej.
  • Obsługa programów 3D (Solid Works, Creo) – mile widziana.
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów i PLC – mile widziana.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Udział w realizacji pełnych wyzwań projektów dotyczących innowacyjnych produktów w firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej.
  • Możliwość przedłużenia współpracy.
  • Zdobycie doświadczenia w zakresie tworzenia koncepcji produktu i wdrażania go na rynek.
  • Poznanie środowiska produkcyjnego.
Pobierz mapę dojazdu
Otwórz w mapach Google

    Załącz swoje CV (wymagane)

    Więcej informacji

    To nie jest praca która Cię interesuje?

    Zapraszamy do zakładki "kariera" lub "oferty pracy"
    Przejrzyj wszystkie oferty pracy

    Skontaktuj się z nami