Praktyka w dziale rejestracji wyrobów medycznych – Poznań Sady, Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Praktyka w dziale rejestracji wyrobów medycznych

Status Oferty Pracy: Nieaktualna
Dział: RA
Rodzaj pracy: Praktyka

Praktyka w dziale RA – Wymagania:

  • jesteś studentem min 3 roku kierunków: Biotechnologii, Towaroznawstwa, Chemii, Farmacji, kierunków Para-medycznych i Medycznych,
  • bardzo dobrze znasz język angielski,
  • potrafisz obsługiwać komputer i MS Office.

Praktyka w dziale RA – Masz szanse:

  • praktyczną weryfikację oraz pogłębienie pozyskanej wiedzy teoretycznej,
  • poznanie struktury organizacyjnej,
  • poznanie systemu rejestracyjnego wyrobów medycznych,
  • zapoznanie się ze struktura dokumentacji technicznej,
  • zapoznanie się ze specyfikacja pracy z dokumentacją techniczną.

Praktyka w dziale RA – Zadania:

  • aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • udział w procesie pozyskiwania danych od LINA dostawców,
  • korespondencja mailowa w obrębie rynku krajowego i międzynarodowego,
  • aktualizacja bazy danych REACH and RoHS,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • wsparcie bieżącej pracy zespołu.

Praktyka w dziale RA – Oferujemy:

  • możliwość odbycia płatnej praktyki w okresie od 20 lipca do 20 sierpnia,
  • opiekę mentora,
  • możliwość skonfrontowania wiedzy z praktyką,
  • możliwość poznania specyfikacji pracy firmy/działu,
  • zwiększoną szansę na zatrudnienie,
  • przewagę nad innymi kandydatami ubiegającymi się o pracę w LINA Group.