Praktykant/-ka do Działu Rozwoju – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Wysogotowo – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje: Praktykant/-ka do Działu Rozwoju

Status Oferty Pracy: Nieaktualna
Dział: R&D
Rodzaj pracy: Praktyka

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach R&D nowych urządzeń medycznych: przygotowanie dokumentacji technicznej i jakościowej, projektowanie i przeprowadzanie testów na prototypach, testy walidacyjne oprogramowania
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji RA/QA
  • Aktywny udział w realizacji bieżących zadań Działu Rozwoju

Wymagania:

  • Student/ studentka IV-V roku, preferowane kierunki: Mechatronika, Elektronika, Automatyka i Robotyka
  • Dyspozycyjność – min 15h w tygodniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność pracy w programach projektowania i modelowania (Solid Works, Creo) – mile widziana
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów i PLC – mile widziana
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Udział w realizacji pełnych wyzwań projektów dotyczących innowacyjnych produktów w firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w każdym z etapów tworzenia produktu od koncepcji i projektu, poprzez projektowanie procesu technologicznego aż wdrażenia wyrobu gotowego na rynek
  • Poznanie systemów jakosciowych stosowanych przy produckji wyrobów medycznych
  • Możliwość poznania środowiska produkcyjnego typu „clean room” stosowanego przy produkcji urządzeń medycznych

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Pobierz mapę dojazdu
Otwórz w mapach Google

    Załącz swoje CV (wymagane)

    Więcej informacji

    To nie jest praca która Cię interesuje?

    Zapraszamy do zakładki "kariera" lub "oferty pracy"
    Przejrzyj wszystkie oferty pracy

    Skontaktuj się z nami