LiNA OperåScope™

Histeroskopia laparoskopowa
bez nadmiernych inwestycji
i skomplikowanych rozwiązań

Kompletny, jednorazowy system
do histeroskopii laparoskopowej w gabinecie.

LiNA OperåScope ™ ma teraz oznakowanie CE

Kompletny, jednorazowy system do histeroskopii laparoskopowej w gabinecie.

Tradycyjna histeroskopia może być skomplikowana…

Koszt i skomplikowany charakter utrudnia wykorzystanie tradycyjnych urządzeń do histeroskopii w Twojej pracy. Potrzebujesz pracowników, środków do sterylizacji i środków medycznych… wielu środków medycznych, jeśli chcesz zaopatrzyć liczne sale i obsłużyć wielu pacjentów każdego dnia.

Image module
Image module

Slide

LiNA OperaScope™

Zamień każdy gabinet na salę zabiegową do histeroskopii.

Urządzenie LiNA OperåScope™ zostało stworzone z myślą o gabinetach lekarskich. Jego wygodna, jednorazowa konstrukcja sprawia, że jest gotowe do użytku od razu po wyjęciu z opakowania, umożliwiając diagnozowanie i leczenie pacjentów bez ograniczeń, które wiążą się z tradycyjnymi urządzeniami do histeroskopii.

Wygięta końcówka umożliwia dostosowanie do jej budowy ciała. Ergonomiczny uchwyt umożliwia dopasowanie do twojej dłoni.

Realizując nasz cel dotyczący zmiany sposobu przeprowadzania zabiegu histeroskopii, pierwszymi elementami, które wzięliśmy pod uwagę, były budowa ciała pacjenta i ergonomia obsługi przez lekarza. Urządzenie LiNA OperåScope™ jest wyposażone w końcówkę zagiętą pod kątem, dopasowaną do naturalnej krzywizny macicy, oraz zakrzywiony uchwyt zapewniający wygodę chirurga.1

Slide

Sterowność i kontrola, o jakiej marzyłeś/-aś.

Nasz sztywny kateter i ruchoma końcówka obracająca się pod kątem 360° umożliwia precyzyjne sterowanie i manewrowanie, dzięki czemu możesz dostosować swoje działania do unikalnej budowy ciała pacjentki.

Image module

Wąski kateter wymagający minimalnego rozwarcia szyjki macicy i znieczulenia.

Nowoczesna mikrokamera umożliwiła nam stworzenie końcówki katetera mniejszej od aplikatora LNG IUD, co zapewnia większy komfort pacjentce.2, 3

Skuteczne wypełnienie jamy
macicy solą fizjologiczną
dla polepszenia pola
widzenia.

LiNA OperåScope™ posiada mini
zawory pozwalające optymalnie
kontrolować przepływ płynów.

Skuteczne rozszerzenie
macicy i wyraźne pole
widzenia.

LiNA OperåScope™ posiada mini zawory pozwalające podawać i odprowadzać płyny oraz optymalnie kontrolować ich przepływ.

Slide Pętla 10 i 16mm
typu „lasso”
Zakrzywiona pętla
10 i 16mm typu „lasso”
Nożyce Kleszczyki do biopsji Chwytak z końcówką
typu „aligator”
Jednorazowe
akcesoria LiNA
Urządzenie LiNA OperåScope™ zawiera kanał roboczy o średnicy 5,5 Fr do zastosowań terapeutycznych. Nasza oferta akcesoriów jednorazowego użytku pozwala przeprowadzić histeroskopię laparoskopową bez ograniczeń, które wiążą się z tradycyjnymi urządzeniami wielorazowego użytku.
Pętla 10 i 16mm
typu „lasso”
Zakrzywiona pętla
10 i 16mm typu „lasso”
Nożyce Kleszczyki do biopsji Chwytak z końcówką
typu „aligator”
Jednorazowe
akcesoria LiNA
Urządzenie LiNA OperåScope™ zawiera kanał roboczy o średnicy 5,5 Fr do zastosowań terapeutycznych. Nasza oferta akcesoriów jednorazowego użytku pozwala przeprowadzić histeroskopię laparoskopową bez ograniczeń, które wiążą się z tradycyjnymi urządzeniami wielorazowego użytku.

Wbudowany ekran LCD. Możliwość połączenia z dowolnym zewnętrznym monitorem za pomocą standardowego kabla HDMI. Nagrywanie obrazów i video za pomocą modułu LiNA OperåScope™ Recording Module na pamięć USB. Nagrywanie obrazów i video oraz łączność z zewnętrznym monitorem za pomocą modułu nagrywającego LiNA OperåScope™ Recording Module. Nagrywanie i Łączność. LiNA OperåScope™ zapewnia szereg opcji dopasowanych do wyposażenia Twojego gabinetu i Twoich potrzeb związanych z nagrywaniem.

Slide Slide Slide

Zestaw higieniczny do zabiegu histeroskopii.

Stworzyliśmy zestaw higieniczny, aby spełnić Twoje potrzeby związane z kontrolą płynów. Nasz zestaw zawiera następujące elementy:

Podkład higieniczny z podziałką i drenem.
Rurka doprowadzająca ze złączem typu luer-lock i łącznikiem igłowym stosowana z workiem na sól fizjologiczną.
Rurka odprowadzająca ze złączem typu luer-lock i złączem żeńskim komory ssania.
Worek drenażowy.

Slide "Jako chirurg ginekolog ds. zabiegów małoinwazyjnych z trzydziestoletnią praktyką byłem pod wrażeniem, gdy po raz pierwszy w końcu mogłem użyć nowego LiNA OperåScope™. Łatwość użycia i jakość obrazu zrobiły na mnie wrażenie. Dodatkowo, duży ekran dołączony do urządzenia i adapter pozwalający korzystać z większego monitora, nawet bardziej ułatwiają jego używanie i dają pacjentce możliwość oglądania zabiegu. Kanał operacyjny jest mały, ale wciąż dość duży, aby używać chwytaków i nożyczek. Moi koledzy i ja byliśmy w stanie wykonać wiele zabiegów w gabinecie, takich jak usuwanie wkładek domacicznych, usuwanie polipów i ocenianie zaburzeniowego krwawienia z macicy. Ponieważ średnica LiNA OperåScope™ jest mała, tolerancja pacjentek jest znaczna. To narzędzie to fantastyczny dodatek do zestawu narzędzi ginekologicznych do zabiegów w gabinetach."
Dr. James Kondrup
Gulf Coast Women's Health And Wellness, Floryda
Slide “LiNA OperåScope™ to wspaniałe narzędzie, które stosuję w mojej praktyce i, co ważniejsze, jest ono również takie dla moich pacjentek. To nie tylko urządzenie diagnostyczne, ale też takie, które stosuje się w leczeniu. Ponieważ pozwala skutecznie leczyć pacjentki w moim gabinecie (normalnie musiałbym je zabrać na sale operacyjną) oszczędza ono cenny czas w ciągu dnia, zarówno mi jak i pacjentkom. Dodatkowo może ustrzec pacjentki przed wyższymi kosztami leczenia i znieczuleniem. Używając LiNA OperåScope™, jestem w stanie zaoferować krótszy czas zabiegów, mniej znieczulenia i niższe koszty ku zadowoleniu pacjentek. Uwielbiam skuteczność LiNA OperåScope™ oraz natychmiastowe i miarodajne wyniki, jakie daje. LiNA OperåScope™ wprowadził przełom w mojej praktyce lekarskiej. Nadal będę stosowała w gabinecie LiNA OperåScope™ jako bezpieczne i skuteczne narzędzie zorientowane na potrzeby pacjenta.”
Dr. Rebecca Boudreaux
Louisiana Women’s Healthcare, Luizjana
Slide “Po porównaniu wielu podobnych histeroskopów używanych w gabinecie stwierdzam, że LiNA jest najlepsza pod względem jakości obrazu i satysfakcji pacjentek wynikającej z całkowitej bezbolesności zabiegu. Możliwość dokonania biopsji patologicznych zmian wewnątrz macicy za pomocą tego urządzenia w gabinecie sprawia, że LiNA jest najlepszym wyborem.”
Dr. Joseph Livoti
Joseph Livoti, MD, Nowy Jork
Slide „Jako specjalista endokrynologii i niepłodności reprodukcyjnej specjalizujący się w chirurgii reprodukcyjnej, uwielbiam mieć możliwość zdiagnozowania i leczenia patologii macicy w gabinecie! Po przetestowaniu kilku urządzeń przeznaczonych do używania w gabinecie, urządzenie LiNA [OperåScope] jest do tej pory moim ulubionym urządzeniem. Jest generalnie dobrze tolerowane bez wprowadzenia znieczulenia lub wstępnego leczenia, zapewnia dobrą wizualizację jamy macicy i daje możliwość w tym samym czasie leczenia patologii przez kanał operacyjny. W dodatku procedury takiego typu zajmują tylko kilka minut i można je wykonać w zwykłym gabinecie z minimalna ilością sprzętu oraz bez inwestycji związanych ze sterylizacją.”
Dr. Linnea Goodman
UNC Fertility, North Carolina
Slide "Używam LiNA OperåScopeTM od ponad półtora roku. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, pozwala na wysokiej jakości histeroskopię diagnostyczną i operacyjną w gabinecie. Ponieważ całe urządzenie jest jednorazowego użytku, nie jest wymagany kosztowny, czasochłonny zakup sprzętu do sterylizacji. Włączenie LiNA do mojego gabinetowego zestawu narzędzi zmniejszyło ilość czasu i kosztów poświęcanych przez pacjentów, którzy wymagają oceny histeroskopowej jednocześnie wyraźnie zwiększając ich satysfakcję. Jako członek Lifeline Medical Associates, krajowego lidera w opracowywaniu i wdrażaniu wysokowartościowej opieki, odkryłem, że urządzenie LiNA po prostu zmienia zasady gry: obniżone koszty, lepsze doświadczenie pacjentów, zwiększona skuteczność pracy lekarzy."
Dr. Paul M. Dicker
Lifeline Medical Associates, New Jersey