LiNA Xcise™

Czysta Prostota

Morcelator jednorazowego użytku
do zabiegów histerektomii
i miomektomii.

Morcelator jednorazowego użytku do zabiegów histerektomii i miomektomii.

Slide

Bezpieczeństwo

Dostosuj pozycję ostrza.
LiNA Xcise™ zapewnia wybór 3 pozycji ostrza w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa i kontroli podczas rozdrabniania tkanki.

Image module

Ostrze jest odkryte w celu pobrania fragmentu tkanki.

Image module

Ostrze jest częściowo schowane, co umożliwia cięcie z efektem złuszczania wokół powierzchni pobieranego fragmentu.

Image module

Ostrze całkowicie chowa się do kaniuli w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjenta.

Image module

Ostrze

Nasze ostrza ze stali nierdzewnej serii 300 posiadają większy kąt ścięcia wewnątrz, co zapobiega stępieniu w wyniku przypadkowego kontaktu z akcesoriami.

Image module

Prędkość

Nowa technologia rurki kielichowej™
Średnica rurki tnącej powiększa się w miarę przeciągania przez nią tkanki. Średnica rurki tnącej powiększa się w miarę przeciągania przez nią tkanki, tworząc szczelinę (zaznaczoną na zielono po lewej stronie) pomiędzy ostrzem a tkanką. Zmniejsza to opór pomiędzy ostrzem a tkanką przy przeciąganiu i ułatwia pozyskiwanie dłuższych skrawków, ograniczając uszkodzenie tkanek.

Wysoki moment obrotowy silnika ~1000 obr./min
umożliwia przechodzenie przez tkanki.

Slide „LiNA Xcise ułatwia przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów chirurgicznych, zwłaszcza w przypadku pacjentek poddawanych miomektomii pragnących zachować płodność oraz zabiegów TLH (całkowitej laparoskopowej histerektomii). Moim ulubionym ustawieniem jest Pozycja 1, która zapewnia stabilną, równomierną płaszczyznę zabiegu usuwania tkanki mięśniaka bez konizacji.”
Dr Stewart Disu
North West London Hospital Trusts, Anglia
Slide „Zarówno pętla, jak i rozdrabniacz LiNA są niezwykle cennymi narzędziami, które zwiększają bezpieczeństwo laparoskopowej histerektomii oraz skutecznie skracają czas zabiegu. Korzystam z nich podczas każdej histerektomii, którą wykonuję”.
Dr Thomas Janicki
University Hospitals of Cleveland, Stany Zjednoczone
Slide „Korzystam z morcelatora LiNA od wielu lat. Jest doskonałym narzędziem, a wprowadzone modyfikacje jeszcze bardziej udoskonaliły produkt. Brak ołowiu i konieczności sterylizacji (ponieważ jest to urządzenie jednorazowe) sprawia, że jest idealnym urządzeniem do rozdrabniania”.
Dr Alfred Cutner
University College Hospital, Anglia
Slide „Wspaniały produkt! Korzystam z niego od lat i nigdy nie miałem z nim problemu. Szczególnie podobają mi się wszystkie funkcje związane z bezpieczeństwem”.
Dr Virgil Davila
Orlando Health – Physician Associates, Stany Zjednoczone
Slide „Poświęciliśmy dużo czasu na szukanie właściwego rozwiązania spełniającego nasze potrzeby związane z morcelacją. Jesteśmy pod wrażeniem prostoty, mobilności i niezawodności urządzenia LiNA Xcise”.
Dr Haider Jan
Epsom and St Helier University Hospital, Anglia