Dla Kogo?

LiNA Graduate Program, to program stworzony z myślą o absolwentach kierunków technicznych, którzy:

 • Posiadają tytuł co najmniej inżyniera
 • Posługują się językiem angielskim na poziomie min. B1
 • Szybko się adaptują do zmieniającego się otoczenia
 • Są otwarci na ludzi i nowe wyzwania
 • Charakteryzuje ich proaktywność i zaangażowanie
 • Chętnie poznają i uczą się nowych rzeczy

Co oferujemy?

LiNA Graduate Program to 2-letni płatny, program rozwojowy, którego celem jest przygotowanie Cię do objęcia samodzielnego stanowiska w ramach wybranego obszaru w LiNA Medical Polska. Oferujemy Ci umowę o pracę, na cały etat. Podczas stażu przejdziesz przez różne działy, które pozwolą zapoznać Cię ze specyfiką pracy w danym obszarze. W każdym z nich przebywać będziesz 6 miesięcy.

W ramach programu do wyboru masz dwie ścieżki rozwoju:

 • polską, obejmującą działy zlokalizowane tylko w Polsce;
 • duńską, w której oprócz zadań realizowanych w oddziale polskim, masz możliwość wyjazdu na 6 miesięcy do Danii, gdzie pracujesz z inżynierami w Dziale R&D.

Istotnym elementem stażu jest nieustanny, wzajemny feedback, którego dokonują opiekunowie stażu, kierownicy oraz koordynatorzy programu. W oparciu o informacje zawarte w ocenie i Twoje oczekiwania otrzymujesz propozycję dalszej współpracy w naszej organizacji.

Kiedy?

Zapraszamy do kolejnej edycji programu w marcu 2023. Początek stażu 1 październik 2023 r.

Jak aplikować?

CV należy przesłać na adres: rekrutacja@lina-medical.com z dopiskiem staż lub wysłać za pomocą formularza internetowego na stronie: www.lina-medical.pl w zakładce Kariera/Staż.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowania:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; poz. 1000 z zm.).” Więcej informacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych.” Więcej informacji

Po analizie zgłoszeń skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Dołącz do zespołu LiNA Medical Polska już dziś ! Zdobądź unikatowe doświadczenie w kraju i zagranicą w takich obszarach jak: Jakość, R&D, Łańcuch Dostaw, Produkcja. Zostań specjalistą cenionym na rynku pracy. Oferujemy Ci niepowtarzalną możliwość poznania wszystkich procesów logistycznych, jakościowych oraz zakupowych, a także pracę w międzynarodowym środowisku zarówno z naszymi kolegami z Polski jak również zagranicą.

Jeśli zdecydujesz się na ścieżkę duńską w ramach LiNA Graduate Program będziesz miał/ miała niepowtarzalną okazję pracy w międzynarodowym środowisku w centrali LiNA Medical w Danii. Podczas pobytu w duńskim Dziale R&D dowiesz się w jaki sposób rejestrowane są produkty medyczne, będziesz członkiem zespołu projektowego, który raportuje bezpośrednio do Project Managera. Ponadto, będziesz miał/ miała realny wpływ na przebieg i realizację projektu w jego poszczególnych fazach. Zobaczysz również w  jaki sposób pracuje się w LiNA Innovation Lab i poznasz specyfikę pracy w duńskiej kulturze organizacyjnej.

Dokumenty do pobrania

Działy w ramach Programu

Głównym zadaniem działu jest zagwarantowanie wysokiej jakości produktów, które spełniają wszystkie normy zarówno bezpieczeństwo oraz zapewniają zgodność z Dyrektywą Medyczną obowiązującą w danym kraju. Podczas pobytu w tym dziale, będziesz odpowiedzialna/y m.in. za wsparcie walidacji procesów, analizę reklamacji, wsparcie kontroli jakości na poszczególnych etapach.

Dział, który odpowiedzialny jest za rejestrację produktów medycznych. W ramach pracy w tym obszarze będziesz brał/a udział w zbieraniu informacji zwrotnej z rynków dotyczącej naszych produktów. Zapoznasz się z Dyrektywą Medyczną oraz będziesz wspierać procesy rejestracyjne w różnych krajach.

Pracując w obszarze produkcyjnym, nauczysz się wszystkiego o tym jak powstają produkty LiNA Medical  – od pobierania komponentów z surowca, poprzez montaż zgodny z filozofią Lean Manufacturing , wypełnianie dokumentów produkcyjnych, aż po wytworzenie gotowego produktu. Będziesz zaangażowany w tworzenie i przygotowywanie map procesów produkcyjnych związanych z cyklem życia produktu, oraz pomoc w usprawnianiu działania produkcji poprzez współprace z mechanikami. Czas spędzony na produkcji pozwoli Ci zrozumieć jak istotna jest praca zespołowa, i nieustanne wdrażanie nowych rozwiązań, na które w myśl filozofii Kaizen ma wpływ każdy pracownik naszej organizacji.

Jako członek zespołu poznasz poszczególne etapy procesu walidacji montażu, kwalifikacji sprzętu i narzędzi do produkcji. Zapoznasz się z dokumentacją związaną z procesem wytwarzania oraz z całym etapem przygotowania projektu do rutynowej produkcji. Weźmiesz czynny udział w wykonywaniu testów niezbędnych dla etapu design i tworzenia do nich dokumentacji.

Po sześciomiesięcznym stażu w tym dziale, będziesz wiedział jak dostarczamy materiały do produkcji, jak magazynujemy materiały i wyroby gotowe. Zapoznasz się z przepływem towarów w całym przedsiębiorstwie. Dowiesz się jak działa nowoczesny magazyn wyrobów medycznych.

Staż w Dziale zakupów jest pełen wyzwań związanych z zaopatrzeniem organizacji w niezbędne materiały zarówno produkcyjne jak i nieprodukcyjne. Dzięki pracy w tym obszarze dowiesz się jakie kryteria powinien spełnić dostawca, aby firma mogła nabywać od niego materiały i co to jest klasyfikacja materiałowa. Poznasz system ERP, który wykorzystywany jest w naszej organizacji.

Będziesz miał/a okazję pracować na dokumentacji technicznej. Dokonywać jej aktualizacji i weryfikacji. Wspierać procesy migracji dokumentów w wersji elektronicznej, a także optymalizować rozwiązania w zakresie zarządzania dokumentacją techniczną.

Poznasz jak pracuje dział projektowy, tworzący wyroby medyczne. Będziesz miał/a  szanse uczestniczyć w jednym z projektów. Spędzisz 6 miesięcy w Danii pracując razem z najlepszymi specjalistami zajmującymi się projektowaniem wyrobów medycznych. Dowiesz się jak stworzyć proces produkcyjny dla nowego wyrobu.

Praca w międzynarodowym środowisku

Wybór własnej ścieżki zawodowej

Zapoznanie się z wieloma obszarami działań firmy

Wsparcie mentorów

Skandynawski styl pracy

Udział w międzynarodowych projektach

Zbuduj z nami swoją przyszłość

LiNA Medical to skandynawski styl pracy oraz innowacyjne projekty realizowane w międzynarodowym środowisku. Stając się członkiem zespołu będziesz miał/ła okazję zgłębić wiedzę i zdobyć doświadczenie w wielu obszarach związanych z branżą medyczną. Praca w interdyscyplinarnych projektach pozwoli Ci na wybór odpowiedniej dla Ciebie ścieżki kariery. Jako uczestnik/uczestniczka programu będziesz pod opieką najlepszych specjalistów LiNA Medical.

Proces rekrutacji

Sukces naszej firmy opiera się na unikatowości każdego pracownika, dlatego cenimy ich wiedzę, profesjonalizm i zachęcamy do dalszego rozwoju. Poszukujemy osób, które zainspirują nas swoim talentem, ambicją i pasją. Czy jesteś jedną z takich osób? Jeśli tak  – aplikuj już dziś!

Przesłanie CV

Test online

Kontakt telefoniczny

Rozmowa kwalifikacyjna online

Udział w programie

Dlaczego LiNA

Rozwój zawodowy

Rozwój zawodowy

 • Międzynarodowe projekty
 • Dynamicznie rozwijająca się organizacja
 • Innowacyjne produkty w branży medycznej
 • Realny wpływu na rozwój organizacji
 • Szkolenia rozwijające kwalifikacje
 • Skandynawski styl pracy
 • Program sugestii pracowniczych "MamPomysł!"
Benefity

Benefity pracownicze

 • Strefa relaksu
 • Elastyczne godziny pracy
 • Możliwość pracy zdalnej
 • Karta sportowa
 • Prywatna opieka medyczna
 • Świąteczna paczka
 • Zdrowe przekąski dla pracowników
Lina po godzinach

LiNA po godzinach

 • Wydarzenia sportowe
 • Imprezy – warsztaty integracyjne
 • Wydarzenia rodzinne
 • Firmowe wyjazdy integracyjne
Społeczna odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność biznesu

 • Akcje prozdrowotne
 • Wsparcie dla domów dziecka
 • Szlachetna paczka
 • Dzień dla społeczeństwa
 • Zbiórki charytatywne (licytacje, kiermasze)
 • Akcje proekologiczne – ecoLiNA

Aktualności LiNA

Aplikuj teraz
  Załącz swoje CV (wymagane)


  Więcej informacji

  Więcej informacji

  Skontaktuj się z nami

  • rekrutacja@lina-medical.com
  • (+48) 61 222 21 21

  Nie interesuje Cię staż tylko praca na etat?

  Skorzystaj z naszej wyszukiwarki

  Filter by Rodzaje Pracy
  Praca na pełen etat
  Praktyki Studenckie
  Staże Pracy
  Filter by Działy
  BHP
  Finanse
  Inżynieria
  IT
  Kontrola Jakości
  Logistyka
  Magazyn
  Obsługa klienta
  Produkcja wyrobów medycznych
  R&D
  RA
  Utrzymanie Czystości
  Zakupy