Dla Kogo?

LiNA Graduate Program, to program stworzony z myślą o absolwentach kierunków technicznych, których charakteryzuje:

 • Dynamizm
 • Ambicja i wytrwałość
 • Otwartość na ludzi i nowe wyzwania
 • Zaangażowanie
 • Zainteresowanie rozwojem swoim i swojej kariery
 • Kreatywność i entuzjazm
 • Swoboda w komunikacji w języku polskim i angielskim

Co oferujemy?

LiNA Graduate Program to 2-letni płatny, program rozwojowy, którego celem jest przygotowanie Cię do objęcia samodzielnego stanowiska w ramach wybranego obszaru w LiNA Medical Polska.

Program podzielony jest na 4 bloki tematyczne. W trakcie 24 miesięcy przejdziesz przez większość działów technicznych w LiNA Medical.

Jednym z etapów stażu jest również pobyt w dziale R&D w Danii, gdzie wspólnie z naszymi specjalistami będziesz brał udział w międzynarodowym projekcie i jako członek zespołu będziesz miał realny wpływ na jego przebieg.

W końcowej fazie programu, w oparciu o Twoje oczekiwania oraz informacje zwrotne od kierowników, zostaniesz zatrudniony w jednym z wybranych przez Ciebie działów.

Kiedy?

Jesteśmy  na etapie rozmów rekrutacyjnych.

Jak aplikować?

CV należy przesłać na adres: rekrutacja@lina-medical.com z dopiskiem staż lub wysłać za pomocą formularza internetowego na stronie: www.lina-medical.pl w zakładce Kariera/Staż.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowania:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; poz. 1000 z zm.).” Więcej informacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych.” Więcej informacji

Po analizie zgłoszeń skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Dołącz do zespołu LiNA Medical Polska już dziś ! Zdobądź unikatowe doświadczenie w kraju i zagranicą w takich obszarach jak: Jakość, R&D, Logistyka, Produkcja. Zostań specjalistą cenionym na rynku pracy. Oferujemy Ci niepowtarzalną możliwość poznania wszystkich procesów logistycznych, finansowych, jakościowych oraz zakupowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku zarówno z naszymi kolegami z Polski jak również zagranicą. Czeka Cię niezwykła podróż do Danii, gdzie wspólnie z naszymi najlepszymi specjalistami będziesz realizować ciekawe projekty.

LiNA Graduate Program daje niepowtarzalną okazję pracy w międzynarodowym środowisku w centrali LiNA Medical w Danii. Podczas pobytu w duńskim Dziale R&D dowiesz się w jaki sposób rejestrowane są produkty medyczne, będziesz członkiem zespołu projektowego, który raportuje bezpośrednio do Project Managera. Ponadto, będziesz miał realny wpływ na przebieg i realizację projektu w jego poszczególnych fazach. Zobaczysz również w  jaki sposób pracuje się w LiNA Innovation Lab i poznasz specyfikę pracy w duńskiej kulturze organizacyjnej.

Dokumenty do pobrania

Przebieg Programu

Rozpoczęcie Stażu

Jakość

Dział Jakości pełni niezwykle istotną rolę w naszej firmie. Jego głównym zadaniem jest zagwarantowanie wysokiej jakości produktów, które spełniają wszystkie normy zarówno bezpieczeństwa oraz zapewniają zgodność z Dyrektywą Medyczną obowiązującą w danym kraju.

Pracownicy są wstanie to osiągnąć poprzez właściwy nadzór nad procesami produkcyjnymi począwszy od nadzorowania dostawców i dostarczanych surowców, walidacji procesów, a skończywszy na rozpatrywaniu i analizie reklamacji.

Podczas pobytu w tym dziale, będziesz odpowiedzialny m.in. za wsparcie walidacji procesów, analizę reklamacji, wsparcie kontroli jakości na poszczególnych jej etapach.

Logistyka

Po sześciomiesięcznym stażu w tym dziale, będziesz wiedział jak dostarczamy materiały do produkcji, jak magazynujemy materiały i wyroby gotowe. Zapoznasz się z przepływem towarów w całym przedsiębiorstwie. Dowiesz się jak działa nowoczesny magazyn wyrobów medycznych.

Produkcja

Pracując w obszarze produkcyjnym, nauczysz się wszystkiego o tym jak powstają produkty LiNA Medical  – od pobierania komponentów z surowca, poprzez montaż zgodny z filozofią Lean Manufacturing , wypełnianie dokumentów produkcyjnych, aż po wytworzenie gotowego produktu. Będziesz zaangażowany w tworzenie i przygotowywanie map procesów produkcyjnych związanych z cyklem życia produktu, oraz pomoc w usprawnianiu działania produkcji poprzez współprace z mechanikami. Czas spędzony na produkcji pozwoli Ci zrozumieć jak istotna jest praca zespołowa, i nieustanne wdrażanie nowych rozwiązań, na które w myśl filozofii Kaizen ma wpływ każdy pracownik naszej organizacji.

R&D

Poznasz jak pracuje dział projektowy, tworzący wyroby medyczne. Będziesz miał szanse uczestniczyć w jednym z projektów. Spędzisz 3 miesiące w Dani pracując razem z najlepszymi specjalistami zajmującymi się projektowaniem wyrobów medycznych. Dowiesz się jak stworzyć proces produkcyjny dla nowego wyrobu.

Ocena kandydata

Zatrudnienie

Praca w międzynarodowym środowisku

Wybór własnej ścieżki zawodowej

Zapoznanie się z wieloma obszarami działań firmy

Wsparcie mentorów

Skandynawski styl pracy

Udział w międzynarodowych projektach

Zbuduj z nami swoją przyszłość

LiNA Medical to skandynawski styl pracy oraz innowacyjne projekty realizowane w międzynarodowym środowisku. Stając się członkiem zespołu będziesz miał/ła okazję zgłębić wiedzę i zdobyć doświadczenie w wielu obszarach związanych z branżą medyczną. Praca w interdyscyplinarnych projektach pozwoli Ci na wybór odpowiedniej dla Ciebie ścieżki kariery. Jako uczestnik/uczestniczka programu będziesz pod opieką najlepszych specjalistów LiNA Medical.

Proces rekrutacji

Sukces naszej firmy opiera się na unikatowości każdego pracownika, dlatego cenimy ich wiedzę, profesjonalizm i zachęcamy do dalszego rozwoju. Poszukujemy osób, które zainspirują nas swoim talentem, ambicją i pasją. Czy jesteś jedną z takich osób? Jeśli tak  – aplikuj już dziś!

Przesłanie CV

Test online

Kontakt telefoniczny

Rozmowa kwalifikacyjna online

Udział w programie

Dlaczego LiNA

Rozwój zawodowy

Rozwój zawodowy

 • Międzynarodowe projekty
 • Dynamicznie rozwijająca się organizacja
 • Innowacyjne produkty w branży medycznej
 • Realny wpływu na rozwój organizacji
 • Szkolenia rozwijające kwalifikacje
 • Program sugestii pracowniczych "MamPomysł!"
Benefity

Benefity pracownicze

 • Strefa relaksu
 • Elastyczne godziny pracy
 • Karta sportowa
 • Prywatna opieka medyczna
 • Świąteczna paczka
 • Zdrowe przekąski dla pracowników
Lina po godzinach

LiNA po godzinach

 • Wydarzenia sportowe
 • Imprezy – warsztaty integracyjne
 • Wydarzenia rodzinne
 • Firmowe wyjazdy integracyjne
Społeczna odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność biznesu

 • Akcje prozdrowotne
 • Wsparcie dla domów dziecka
 • Szlachetna paczka
 • Dzień dla społeczeństwa
 • Zbiórki charytatywne (licytacje, kiermasze)
 • Akcje proekologiczne – ecoLiNA

Slide „Moją przygodę w LiNA Medical rozpoczęłam ponad 3 lata temu. Zaczęłam wówczas od stażu. Czas pracy był elastyczny, dostosowany do mojej dyspozycji, co było dla mnie ogromnym plusem, ponieważ byłam studentką 3 roku studiów. Obecnie jestem specjalistą ds. BHP i ochrony środowiska, współpracuje ze wspaniałym zespołem ludzi, dzięki którym praca w firmie staje się przyjemniejsza. Jestem zadowolona z pracy w LiNA Medical, jest to miejsce pracy, dzięki któremu poszerzam swoje horyzonty. Praca w LiNA Medical to ciągły rozwój, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. ”
Aneta Mierzejewska
Specjalista ds. BHP w LiNA Medical Polska
Slide „Stanowisko Inżyniera Produkcji w dziale R&D to praca w międzynarodowym środowisku, która każdego dnia zapewnia nowe wyzwania, daje nowe możliwości i szanse na rozwój. LiNA Medical to firma o bardzo wysokiej kulturze organizacji, dlatego też atmosfera pracy jest niepowtarzalna. Warto rozpocząć swoją ścieżkę kariery w LiNA Medical, aby pod okiem doświadczonych specjalistów móc w pełni się rozwijać.”
Hugo Niezgodzki
Inżynier produkcji w LiNA Medical Polska
Slide „Praca w LiNA Medical to różnorodność zadań i codzienne wyzwania, dzięki którym mam możliwość rozwoju i zdobywania kolejnych doświadczeń. Świetna atmosfera, życzliwi i pomocni ludzie, którzy zdecydowanie są sercem organizacji. W LiNA nie ma mowy o anonimowości. Jesteś jednym z ważnych elementów w układance i masz realny wpływ na życie firmy."
Anna Bylina
Office Manager w LiNA Medical Polska
Slide „W zeszłe wakacje zostałam przyjęta na praktyki w dziale RA. Wróciłam w październiku i zostałam do dziś. Otrzymałam wszystko, co było mi potrzebne w tym czasie – wsparcie merytoryczne, szkolenia i elastyczny grafik, który pozwolił mi pogodzić pracę i studia. Żadnego stereotypowego parzenia kawy, natomiast szerokie możliwości zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów. Złożenie aplikacji na praktyki w LiNA było dobrą inwestycją w swój rozwój, bo każdego dni uczę się nowych rzeczy. ”
Karolina Dułak
Młodszy Specjalista ds. Regulacyjnych w LiNA Medical Polska
Slide „Pracę w LiNA Medical rozpoczęłam od praktyk wakacyjnych na ostatnim roku studiów magisterskich. Elastyczne godziny pracy pozwoliły mi pogodzić naukę z jednoczesnym zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Obecnie jestem pracownikiem Działu R&D. Praktyki w LiNA Medical Polska pozwoliły mi wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach w praktyce. Zadania i projekty, które realizowałam umożliwiły mi lepsze poznanie specyfiki pracy w branży medycznej. W Dziale R&D stawiamy na ciągły rozwój. To co, cenię najbardziej to fakt, iż mam realny wpływ na rozwój produktów oferowanych przez firmę.”
Oliwia Piekarska
Młodszy Inżynier Procesu
Slide „Do LiNA Medical dołączyłam w 2019 roku na stanowisku Specjalisty ds. Jakości. Jest to druga firma produkująca sprzęt medyczny, w której podjęłam pracę po studiach – Inżynierii Biomedycznej. Codziennie zmagam się z nowymi wyzwaniami współpracując z ludźmi z różnych zakątków świata. Praca w LiNA to ciągły samorozwój i świadomość tego, że moja praca ma wpływ na działanie firmy, której produkty służą placówkom medycznym na całym świecie. ”
Jagoda Stańczyk
Specjalista ds. Jakości

Aplikuj teraz
  Załącz swoje CV (wymagane)


  Więcej informacji

  Więcej informacji

  Skontaktuj się z nami

  • rekrutacja@lina-medical.com
  • (+48) 61 222 21 21

  Nie interesuje Cię staż tylko praca na etat?

  Skorzystaj z naszej wyszukiwarki

  Wpisz nazwę stanowiska...
  Generic filters
  Filter by Rodzaje Pracy
  Praca na pełen etat
  Praktyki Studenckie
  Staże Pracy
  Filter by Działy
  BHP
  Finanse
  Inżynieria
  IT
  Kontrola Jakości
  Logistyka
  Magazyn
  Obsługa klienta
  Produkcja wyrobów medycznych
  R&D
  RA
  Utrzymanie Czystości
  Zakupy