Oferty Pracy, Praktyki Studentskie, Staż – Sady koło Poznania, gmina Tarnowo Podgórne – Branża medyczna

Praca w LiNA Medical Polska


Sprawdź aktualne oferty pracy

LiNA Medical jest producentem innowacyjnych i łatwych w obsłudze urządzeń stosowanych w ginekologii małoinwazyjnej. Od 2005 roku wyroby oferowane przez LiNA Medical produkowane są w Polsce. Większość z wyrobów LiNA jest montowana ręcznie przez starannie dobrany, wykwalifikowany personel. Jesteśmy zdania, że kapitał ludzki jest najcenniejszym dobrem firmy. Jednym z naszych sukcesów jest fakt posiadania wielu pracowników z długoletnim stażem. Oferujemy stabilne miejsce pracy, w którym dzięki różnorodności tematyki będziesz mógł realizować swoje pomysły i projekty. Stawiamy na innowacyjność i otwarte myślenie w każdym z powierzonych zadań.

Praca

Sprawdź dostępne oferty
Banner image

Praktyki

Sprawdź dostępne oferty
Banner image

Staż

Sprawdź dostępne oferty
Banner image

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji w LiNA Medical Polska składa się z kilku etapów w trakcie, których dokonujemy wnikliwej analizy kandydatów, tak aby nasi przyszli pracownicy mogli stanowić integralną część naszego zespołu oraz pracować zgodnie z wartościami, które wyznajemy.

Przesłanie CV

Selekcja kandydatów

Kontakt telefoniczny

Rozmowa kwalifikacyjna

Oferta pracy

Dlaczego LiNA

Rozwój zawodowy

Rozwój zawodowy

 • Międzynarodowe projekty
 • Dynamicznie rozwijająca się organizacja
 • Innowacyjne produkty w branży medycznej
 • Realny wpływ na rozwój organizacji
 • Realny wpływu na rozwój organizacji
 • Szkolenia rozwijające kwalifikacje
 • Program sugestii pracowniczych "MamPomysł!"
Benefity

Benefity pracownicze

 • Strefa relaksu
 • Elastyczne godziny pracy
 • Karta sportowa
 • Prywatna opieka medyczna
 • Świąteczna paczka
 • Zdrowe przekąski dla pracowników
Lina po godzinach

LiNA po godzinach

 • Wydarzenia sportowe
 • Imprezy – warsztaty integracyjne
 • Wydarzenia rodzinne
 • Firmowe wyjazdy integracyjne
Społeczna odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność biznesu

 • Akcje prozdrowotne
 • Wsparcie dla domów dziecka
 • Szlachetna paczka
 • Dzień dla społeczeństwa
 • Zbiórki charytatywne (licytacje, kiermasze)

Slide „Moją przygodę w LiNA Medical rozpoczęłam ponad 3 lata temu. Zaczęłam wówczas od stażu. Czas pracy był elastyczny, dostosowany do mojej dyspozycji, co było dla mnie ogromnym plusem, ponieważ byłam studentką 3 roku studiów. Obecnie jestem specjalistą ds. BHP i ochrony środowiska, współpracuje ze wspaniałym zespołem ludzi, dzięki którym praca w firmie staje się przyjemniejsza. Jestem zadowolona z pracy w LiNA Medical, jest to miejsce pracy, dzięki któremu poszerzam swoje horyzonty. Praca w LiNA Medical to ciągły rozwój, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. ”
Aneta Mierzejewska
Specjalista ds. BHP w LiNA Medical Polska
Slide „Stanowisko Inżyniera Produkcji w dziale R&D to praca w międzynarodowym środowisku, która każdego dnia zapewnia nowe wyzwania, daje nowe możliwości i szanse na rozwój. LiNA Medical to firma o bardzo wysokiej kulturze organizacji, dlatego też atmosfera pracy jest niepowtarzalna. Warto rozpocząć swoją ścieżkę kariery w LiNA Medical, aby pod okiem doświadczonych specjalistów móc w pełni się rozwijać.”
Hugo Niezgodzki
Inżynier produkcji w LiNA Medical Polska
Slide „Praca w LiNA Medical to różnorodność zadań i codzienne wyzwania, dzięki którym mam możliwość rozwoju i zdobywania kolejnych doświadczeń. Świetna atmosfera, życzliwi i pomocni ludzie, którzy zdecydowanie są sercem organizacji. W LiNA nie ma mowy o anonimowości. Jesteś jednym z ważnych elementów w układance i masz realny wpływ na życie firmy."
Anna Bylina
Office Manager w LiNA Medical Polska
Slide „W zeszłe wakacje zostałam przyjęta na praktyki w dziale RA. Wróciłam w październiku i zostałam do dziś. Otrzymałam wszystko, co było mi potrzebne w tym czasie – wsparcie merytoryczne, szkolenia i elastyczny grafik, który pozwolił mi pogodzić pracę i studia. Żadnego stereotypowego parzenia kawy, natomiast szerokie możliwości zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów. Złożenie aplikacji na praktyki w LiNA było dobrą inwestycją w swój rozwój, bo każdego dni uczę się nowych rzeczy. ”
Karolina Dułak
Młodszy Specjalista ds. Regulacyjnych w LiNA Medical Polska
Slide „Pracę w LiNA Medical rozpoczęłam od praktyk wakacyjnych na ostatnim roku studiów magisterskich. Elastyczne godziny pracy pozwoliły mi pogodzić naukę z jednoczesnym zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Obecnie jestem pracownikiem Działu R&D. Praktyki w LiNA Medical Polska pozwoliły mi wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach w praktyce. Zadania i projekty, które realizowałam umożliwiły mi lepsze poznanie specyfiki pracy w branży medycznej. W Dziale R&D stawiamy na ciągły rozwój. To co, cenię najbardziej to fakt, iż mam realny wpływ na rozwój produktów oferowanych przez firmę.”
Oliwia Piekarska
Młodszy Inżynier Procesu
Slide „Do LiNA Medical dołączyłam w 2019 roku na stanowisku Specjalisty ds. Jakości. Jest to druga firma produkująca sprzęt medyczny, w której podjęłam pracę po studiach – Inżynierii Biomedycznej. Codziennie zmagam się z nowymi wyzwaniami współpracując z ludźmi z różnych zakątków świata. Praca w LiNA to ciągły samorozwój i świadomość tego, że moja praca ma wpływ na działanie firmy, której produkty służą placówkom medycznym na całym świecie. ”
Jagoda Stańczyk
Specjalista ds. Jakości

Aktualne Oferty Pracy

Poznań – Sady, Gmina Tarnowo Podgórne

Wybierz Dział

Filter Categories
Wszystkie Działy
Kontrola Jakości
Finanse
Logistyka
Magazyn
Produkcja wyrobów medycznych
Inżyneria
Obsługa klienta
R&D
RA

Wybierz Rodzaj Pracy

Filter Categories
Wszystkie Rodzaje
Praca na pełen etat
Praktyki Studenckie

Status

Filter Categories
Każdy Status
Aktualne
Nadchodzące
Nieaktualne

Kontakt

LiNA Medical

ul. Rolna 8A
62-080 Sady
Tarnowo Podgórne
Polska

Nie znalazłaś/eś pracy która Cię interesuje?

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki

Wpisz nazwę stanowiska...
Generic filters
Filter by Rodzaje Pracy
Praca na pełen etat
Praktyki Studenckie
Staże Pracy
Filter by Działy
BHP
Finanse
Inżyneria
IT
Kontrola Jakości
Logistyka
Magazyn
Obsługa klienta
Produkcja wyrobów medycznych
R&D
RA
Utrzymanie Czystości
Zakupy