Praktyki Studenckie - Sady koło Poznania, gmina Tarnowo Podgórne - Branża medyczna

LiNA Experience - program płatnych praktyk


Dołącz do zespołu specjalistów LiNA Medical i zdobądź unikalne doświadczenie w branży medycznej, które może być wstępem do Twojej kariery. Z nami to możliwe. Oferujemy Ci w ramach programu LiNA Expierience odbycie 2-4 tygodniowej płatnej praktyki, w trakcie której, poprzez czynne wsparcie wybranych działów, będziesz miał/a okazję poznać nasze procesy. Program skierowany jest do studentów, którzy ukończyli II rok studiów.

Sprawdź aktualne oferty praktyk

Dla Kogo?

Program letnich praktyk – LiNA Expierience został stworzony dla studentów, po II roku studiów, którzy są:

  • Dynamiczni
  • Ambitni i wytrwali
  • Otwarci na ludzi i nowe wyzwania
  • Zaangażowani
  • Zainteresowani rozwojem swoim i swojej kariery
  • Kreatywni i entuzjastyczni
  • Biegli w posługiwaniu się językiem angielskim oraz polskim

Co oferujemy?

Jako Uczestnik programu zostaniesz włączony w bieżącą pracę wybranego działu i będziesz samodzielnie realizować zadania i projekty. Zobaczysz jak funkcjonuje międzynarodowa organizacja dzięki czemu zdobędziesz przewagę nad innymi kandydatami ubiegającymi się o pracę w LiNA Group. Jako firma jesteśmy otwarci również na współpracę w ramach realizacji Twojej pracy dyplomowej na przykładzie naszej firmy.

Kiedy?

Praktyki letnie trwają 3 miesiące ( od czerwca do września). Na Twoje zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2019 r.

Jak aplikować?

CV należy przesłać na adres: rekrutacja@lina-medical.com z dopiskiem praktyki letnie lub wysłać za pomocą formularza internetowego na stronie: www.lina-medical.pl w zakładce Kariera/Praktyka.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowania:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; poz. 1000 z zm.).” Więcej informacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych.” Więcej informacji

Proces rekrutacji

Poszukujemy ambitnych i otwartych na nowe możliwości studentów, którzy w przyszłości będą mieli  możliwość dołączenia do naszego zespołu. W związku z tym przykładamy szczególną uwagę do procesu rekrutacji.

Przesłanie CV

Selekcja kandydatów

Kontakt telefoniczny

Rozmowa kwalifikacyjna

Oferta praktyk

Slide „Moją przygodę w LiNA Medical rozpoczęłam ponad 3 lata temu. Zaczęłam wówczas od stażu. Czas pracy był elastyczny, dostosowany do mojej dyspozycji, co było dla mnie ogromnym plusem, ponieważ byłam studentką 3 roku studiów. Obecnie jestem specjalistą ds. BHP i ochrony środowiska, współpracuje ze wspaniałym zespołem ludzi, dzięki którym praca w firmie staje się przyjemniejsza. Jestem zadowolona z pracy w LiNA Medical, jest to miejsce pracy, dzięki któremu poszerzam swoje horyzonty. Praca w LiNA Medical to ciągły rozwój, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. ”
Aneta Mierzejewska
Specjalista ds. BHP w LiNA Medical Polska
Slide „Stanowisko Inżyniera Produkcji w dziale R&D to praca w międzynarodowym środowisku, która każdego dnia zapewnia nowe wyzwania, daje nowe możliwości i szanse na rozwój. LiNA Medical to firma o bardzo wysokiej kulturze organizacji, dlatego też atmosfera pracy jest niepowtarzalna. Warto rozpocząć swoją ścieżkę kariery w LiNA Medical, aby pod okiem doświadczonych specjalistów móc w pełni się rozwijać.”
Hugo Niezgodzki
Inżynier produkcji w LiNA Medical Polska
Slide „Praca w LiNA Medical to różnorodność zadań i codzienne wyzwania, dzięki którym mam możliwość rozwoju i zdobywania kolejnych doświadczeń. Świetna atmosfera, życzliwi i pomocni ludzie, którzy zdecydowanie są sercem organizacji. W LiNA nie ma mowy o anonimowości. Jesteś jednym z ważnych elementów w układance i masz realny wpływ na życie firmy."
Anna Bylina
Office Manager w LiNA Medical Polska
Slide „W zeszłe wakacje zostałam przyjęta na praktyki w dziale RA. Wróciłam w październiku i zostałam do dziś. Otrzymałam wszystko, co było mi potrzebne w tym czasie – wsparcie merytoryczne, szkolenia i elastyczny grafik, który pozwolił mi pogodzić pracę i studia. Żadnego stereotypowego parzenia kawy, natomiast szerokie możliwości zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów. Złożenie aplikacji na praktyki w LiNA było dobrą inwestycją w swój rozwój, bo każdego dni uczę się nowych rzeczy. ”
Karolina Dułak
Młodszy Specjalista ds. Regulacyjnych w LiNA Medical Polska
Slide „Pracę w LiNA Medical rozpoczęłam od praktyk wakacyjnych na ostatnim roku studiów magisterskich. Elastyczne godziny pracy pozwoliły mi pogodzić naukę z jednoczesnym zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Obecnie jestem pracownikiem Działu R&D. Praktyki w LiNA Medical Polska pozwoliły mi wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach w praktyce. Zadania i projekty, które realizowałam umożliwiły mi lepsze poznanie specyfiki pracy w branży medycznej. W Dziale R&D stawiamy na ciągły rozwój. To co, cenię najbardziej to fakt, iż mam realny wpływ na rozwój produktów oferowanych przez firmę.”
Oliwia Piekarska
Młodszy Inżynier Procesu
Slide „Do LiNA Medical dołączyłam w 2019 roku na stanowisku Specjalisty ds. Jakości. Jest to druga firma produkująca sprzęt medyczny, w której podjęłam pracę po studiach – Inżynierii Biomedycznej. Codziennie zmagam się z nowymi wyzwaniami współpracując z ludźmi z różnych zakątków świata. Praca w LiNA to ciągły samorozwój i świadomość tego, że moja praca ma wpływ na działanie firmy, której produkty służą placówkom medycznym na całym świecie. ”
Jagoda Stańczyk
Specjalista ds. Jakości
Filter Categories
Finanse
IT
Kontrola Jakości
Logistyka
Produkcja wyrobów medycznych
R&D
Filter Categories
Aktualne
Nadchodzące
Nieaktualne

Praktyki Studenckie

Poznań – Sady, Gmina Tarnowo Podgórne

Wybierz Dział

Filter Categories
Finanse
IT
Kontrola Jakości
Logistyka
Produkcja wyrobów medycznych
R&D

Status

Filter Categories
Aktualne
Nadchodzące
Nieaktualne

Kontakt

LiNA Medical

ul. Rolna 8A
62-080 Sady
Tarnowo Podgórne
Polska

Nie znalazłaś/eś pracy która Cię interesuje?

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki

Wpisz nazwę stanowiska...
Generic filters
Filter by Rodzaje Pracy
Praca na pełen etat
Praktyki Studenckie
Staże Pracy
Filter by Działy
BHP
Finanse
Inżynieria
IT
Kontrola Jakości
Logistyka
Magazyn
Obsługa klienta
Produkcja wyrobów medycznych
R&D
RA
Utrzymanie Czystości
Zakupy