Praktykanta/tka ds. wdrożenia rozwiązań AI w organizacji – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje praktykanta na stanowisko – Praktykanta/tki ds. wdrożenia rozwiązań AI w organizacji

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: HR
Rodzaj pracy: Praktyka

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie rozwiązań wspierających procesy kadrowe w organizacji
  • Praca w programach : e-pracownik (Comarch), Optima (Comarch), rejestrator czasu pracy
  • Przeprowadzanie testów wdrażanych rozwiązań
  • Analizowanie błędów, rekomendowanie i wdrażanie zmian
  • Analiza najlepszych praktyk rynkowych, wyciąganie z nich wniosków i proponowanie konkretnych rozwiązań

Wymagania:

  • Student 2,3 lub 4 roku kierunku AI
  • Znajomość j. angielskiego – poziom B1/B2
  • Znajomość teoretycznych podstaw sztucznej inteligencji i umiejętność programowania
  • Procesowe i analityczne podejście do projektowania
  • Umiejętność wyciągania wniosków z danych zebranych w systemach i proponowanie rozwiązań w oparciu na efektywną komunikacje z różnymi zainteresowanymi stronami, w tym zespołami biznesowymi, analitykami danych

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin (2 dni w tygodniu)
  • Możliwość odbycia letnich praktyk studenckich (wymiar godzinowy może być wówczas zwiększony)
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy
  • Benefity pracownicze: karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego
  • Świetną atmosferę i fajny zespół