Praktykant w dziale R&D – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Wysogotowo – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje: Praktykant w dziale R&D

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: R&D
Rodzaj pracy: Praktyka

Zakres obowiązków:

  • Preparowanie próbek odzwierzęcych – przygotowanie próbek do przeprowadzenia testów walidacyjnych urządzeń medycznych;
  • Przygotowanie próbek do testów oraz oceny histopatologicznej;
  • Przygotowanie stanowiska do preparacji próbek odzwierzęcych;
  • Wsparcie w wykonywaniu testów urządzenia medycznego;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • Uczeń szkoły ponadpodstawowej w kierunku medycznym lub weterynaryjnym – pełnoletni lub studenci;
  • Dostępność w poniedziałki, wtorki, piątki w godzinach 8.00-14.00;
  • Precyzyjność, dbałość o szczegóły;
  • Cierpliwość;
  • Predyspozycje do pracy z preparatami zwierzęcymi;
  • Mile widziane: Doświadczenie w pracy z narzędziami chirurgicznymi przy preparatach odzwięrzęcych.

Oferujemy:

  • Praca na umowę zlecenie;
  • Szkolenie w zakresie umiejętności niezbędnych do pracy na stanowisku;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze R&D urządzeń medycznych;
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy.