Praktykant/-ka do Działu Zakupów – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Wysogotowo – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje: Praktykant/-ka do Działu Zakupów

Status Oferty Pracy: Nieaktualna
Dział: Zakupów
Rodzaj pracy: Praktyka

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zamówień nieprodukcyjnych
  • Wsparcie przy realizacji zamówień produkcyjnych
  • Wsparcie przy utrzymaniu poprawności danych w systemie ERP
  • Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji kwalifikacyjnej dostawców i komponentów
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Student/ studentka III-V roku
  • Dyspozycyjność – min 20h w tygodniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Otwartość, komunikatywność
  • Znajomość MS Office w tym MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Ciekawość, chęć uczenia się
  • Pozytywne usposobienie

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie co najmniej do końca września
  • Możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowej firmie
  • Możliwość poznania procesów i systemu ERP
  • Pracę w miłym zespole

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania na adres: rekrutacja@lina-medical.com