XXIV Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej

Po okresie pandemii, było nam niezmiernie miło ponownie zagościć w murach Politechniki Poznańskiej na Targach Pracy. Targi trwały dwa dni (8-9 marca 2023). Ta impreza jest dla nas bardzo istotna, gdyż stanowi inaugurację do rozpoczęcia rekrutacji do programu LiNA Graduate Program.

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować całej ekipie, która wraz z Działem HR wspaniale prezentowała się na naszym stoisku.

Dziękuję Jakubowi, Marietcie, Magdalenie, Piotrowi, Kacprowi, Przemkowi, Roksanie i Joannie za Wasze zaangażowanie i pozytywne nastawienie, które z pewnością przyczyniły się do bardzo dużego zainteresowania naszym stoiskiem i ofertami, które były na nim prezentowane.

Podczas imprezy, wielu studentów podchodziło do nas z zapytaniem o możliwości rozwoju w naszej firmie.

Mówiliśmy dużo o stażu LGP, ale również o możliwościach odbycia praktyk i rozpoczęcia pracy na standardowych stanowiskach.

Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości powitamy niektórych z nich w naszej organizacji jako nowych stażystów lub praktykantów.

Dodatkowo chciałabym podziękować Działowi Marketingu za ich kreatywność w wynajdywaniu gadżetów, które mają przyciągnąć młodych ludzi na nasze stoisko. Bee bomby były hitem targów, zarówno jeśli chodzi o studentów jak i przedstawicieli innych firm, którzy byli pod wrażeniem tego małego słoiczka z nasionami kwiatów dla pszczół.