Stażysta w Dziale Obsługi Klienta i Sprzedaży – Staż, Poznań Sady

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Stażysta w Dziale Obsługi Klienta i Sprzedaży.

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: Obsługa klienta
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta w zakresie zarządzania i kompleksowej obsługi portfela zamówień
  • Koordynacja procesów wysyłkowych z innymi działami firmy
  • Skuteczna współpraca z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Zbieranie i porównywanie informacji na temat rynku i produktów oraz analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Samodzielne prowadzenie spotkań biznesowych
  • Przygotowanie prezentacji , analiz, statystyk
  • Zwiększenie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję klientów
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Ostatni rok studiów ew. studia zaoczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office oraz znajomość narzędzi marketingowych
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności organizacyjne
  • Zdolność podejmowania decyzji, wychodzenia z inicjatywą, kreatywność
  • Wysoka kultury osobista, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na 3 m-ce. Po trzech miesiącach możliwość otrzymania umowy o pracę
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazna atmosfera w pracy i niepowtarzalny zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21