Koordynator Projektu – Praca na etat, Poznań Sady

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Koordynator Projektu

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: Inżynieria
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu w zespole R&D (oddział w Danii) w ramach planowania działań związanych z przygotowanie procesu produkcji
  • koordynowanie i planowanie działań Inżynierów Produkcji zaangażowanych w dany projekt
  • rozwiązywanie problemów i planowanie działań naprawczych
  • planowanie i kontrolowanie kosztów związanych z przygotowanie procesu produkcji seryjnej
  • współpraca z Inżynierem Jakości Dostawców i z Dz.Zakupów w zakresie wymagań i kontroli dot. procesu produkcyjnego u dostawców /podwykonawców.
  • koordynowanie działań pozostałych obszarów w celu terminowej realizacji planu wprowadzenia projektu do seryjnej produkcji
  • nadzór na specyfikacją dot. procesu wytwarzania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie (min. poziom B2
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy
  • nastawienie na realizację celu
  • samodzielność, komunikatywność
  • Znajomość branży medycznej lub farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity: karty sportowe, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Świetna atmosfera w pracy

Skontaktuj się z nami

  • rekrutacja@lina-medical.com
  • (+48) 61 222 21 21