Księgowy/a – Praca na etat, Poznań Sady

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Księgowy/a

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: Finanse
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, audytorzy)
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w Dziale Księgowości min. 1 rok – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w MS Excel · Znajomość przepisów podatkowych
  • Znajomość zagadnień rachunkowości · Rzetelność i dokładność w działaniu
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, elastyczny czas pracy, ZFŚS)
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Przyjazna atmosfera w pracy i niepowtarzalny zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21