Lider Kontroli Jakości – Praca na etat, Poznań Sady

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Sady – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Lider Kontroli Jakości

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: Jakości
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Działem R&D w Danii;
  • Nadzór nad wprowadzaniem nowych komponentów do produkcji;
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej oraz wsparcie w tworzeniu i zatwierdzaniu dokumentacji technicznej;
  • Nadzór nad doborem aparatury pomiarowej do procesu;
  • Nadzór nad procesami przychodzącymi i ich dokumentowanie;
  • Kontrola końcowa komponentu, w tym wydajność i dokumentacja;
  • Udział w procesie niezgodności;
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze Kontroli Jakości;
  • Doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej będzie dużym atutem;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 – w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w uczestnictwie a Audytach będzie atutem;
  • Otwartość na zmiany;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy z godnie z planem i instrukcją;
  • Znajomość ISO 13485;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Postawa proaktywna.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, elastyczny czas pracy, ZFŚS);
  • Dofinansowanie zajęć z języka angielskiego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres: rekrutacja@lina-medical.com

Pobierz mapę dojazdu
Otwórz w mapach Google

    Załącz swoje CV (wymagane)

    Więcej informacji

    To nie jest praca która Cię interesuje?

    Zapraszamy do zakładki "kariera" lub "oferty pracy"
    Przejrzyj wszystkie oferty pracy

    Skontaktuj się z nami

    • mpa@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21