Specjalista ds. lutowania elektroniki – Praca na etat, Poznań Sady

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Sady – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii mało inwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. lutowania elektroniki

Status Oferty Pracy: Nieaktualna
Dział: Produkcji
Rodzaj pracy: Pełen etat

Opis stanowiska:

  • Praca przy sprzęcie medycznym;
  • Lutowanie podzespołów elektronicznych.

Wymagania:

  • Min. 5- letnie doświadczenie w produkcji produktów zawierających elektronikę;
  • Min. 5-letnie doświadczenie w lutowaniu, w tym lutowaniu kabli PCB;
  • Podstawowa znajomość elektroniki potwierdzone certyfikatem ukończenia kursu w tym obszarze;
  • Ogólne zrozumienie i znajomość ochrony ESD podczas produkcji;
  • Doświadczenie w wykonywaniu montażu kabli będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku typu Cleanroom z urządzeniami medycznymi będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie dwuzmianowych (6-14, 14-22)
  • Wolne weekendy
  • Miła atmosfera w zespole
  • Benefity: karta sportowa, bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursu j. angielskiego, dofinansowanie do wakacji, owoce i przekąski;
  • Praca w międzynarodowej firmie.
Pobierz mapę dojazdu
Otwórz w mapach Google

    Załącz swoje CV (wymagane)

    Więcej informacji

    To nie jest praca która Cię interesuje?

    Zapraszamy do zakładki "kariera" lub "oferty pracy"
    Przejrzyj wszystkie oferty pracy

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21