Business Applications Assistant – Praca na etat, Poznań Sady

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii mało inwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Business Applications Assistant

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: IT
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu w zakresie obsługi systemów ERP i CRM
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów systemowych
  • Wsparcie klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych w zakresie obsługi Microsoft Dynamics AX
  • Wsparcie zespołu w zakresie implementacji rozwiązań systemowych

Wymagania:

  • Absolwent lub student V roku, preferowane kierunki: Informatyka w Ekonomii, Ekonometria, Systemy Informatyczne w Zarządzaniu
  • Znajomość języka angielskiego – min. B1 warunek konieczny
  • Proaktywność, otwartość i nastawienie na klienta
  • Podstawowa wiedza na temat systemów ERP lub CRM
  • Doświadczenie w pracy z ERP i CRM mile widziane
  • Podstawowa wiedza na temat baz danych
  • Zaangażowanie i dokładność w realizację zadań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na rozwój i naukę

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat lub jego część (do uzgodnienia)
  • Benefity: karta OK system, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z systemem ERP i CRM
  • Możliwość pracy z ekspertami z zakresu Microsoft Dynamics AX, CRM, BI
  • Udział w innowacyjnych projektach dotyczących implementacji nowych rozwiązań
  • Udział w ciekawych eventach i spotkaniach integracyjnych
  • Świetną atmosferę w pracy

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21