Specjalista ds HR – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje Specjalista ds HR.

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: HR
Rodzaj pracy: Praca

Zadania na tym stanowisku :

  • Działania Employer brandingowe ( targi, komunikacja zewnętrzna linked in, www, FB)
  • Tworzenie i aktualizacja polityki HR
  • Prowadzenie programu dla Absolwentów
  • Prowadzenie Programu Praktyk Studenckich
  • Koordynacja budżetu szkoleniowego (nadzór wdrożeniowy)
  • Organizacja szkoleń HR dla pracowników
  • Tworzenie i prowadzenie wewnętrznych szkoleń rozwojowych dla pracowników
  • Wsparcie menedżerów w przeprowadzaniu rozmów motywacyjnych z pracownikami
  • Mediacje pomiędzy pracownikami a pracodawcą, kontynuacja programu HR bliżej ( cykliczne spotkania wspierające kadrę zarządzająca pracownikami )
  • Nadzór nad rekrutacją w firmie (współpraca z agencjami, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, aktywne poszukiwanie kandydatów)
  • Gromadzenie wszelkiej dokumentacji kadrowej, szkolenia kadr i kadr wraz z rejestracją nieobecności, prowadzenie akt osobowych, Optima HR (poza listami płac)
  • Obsługa pracowników
  • Aktualizacja procedur HR w ramach QMS ( Quality Management System )
  • Wsparcie dla Specjalisty ds. Kadr podczas urlopów, nieobecności
  • Inne zadania administracyjne, projekty związane z zasobami ludzkimi
  • Koordynacja imprez towarzyskich
  • Przygotowywanie prezentacji dotyczących obszaru HR dla zarządu
  • Tworzenie Systemu Ścieżek Kariery
  • Przestrzeganie standardów 5S w środowisku pracy

Oczekujemy :

  • Co najmniej 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Płynnej znajomości j. Angielskiego w mowie i piśmie ( pracujemy w międzynarodowym środowisku )
  • Pozytywnego nastawienia
  • Samodzielności w działaniu
  • Wprowadzania prostych i praktycznych rozwiązań
  • Słuchania i budowania stabilnych relacji z innymi
  • Wspierania innych i zapewniania praktycznej wiedzy, kompetencji i umiejętności
  • Umiejętności w przedstawianiu swoich myśli i rozwiązywaniu problemów

Oferujemy :

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Miła atmosfera w zespole
  • Benefity: karta sportowa, bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursu j. angielskiego