Staż (LiNA Graduate Program) – Asystent ds. Wsparcia Działu  – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje Stażystę na stanowisko Asystent ds. Wsparcia Działu.

Status Oferty Pracy: Nieaktualna
Dział: Jakości, Logistyki, Produkcji, R&D
Rodzaj pracy: Staż

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pracowników działów w zakresie zadań związanych z jakością, logistyką, produkcją oraz R&D
  • Realizacja wspólnie z opiekunami/mentorami projektów międzynarodowych związanych z obszarami: produkcja, logistyka, jakość i R&D
  • Zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w firmie
  • Udział w projektach międzywydziałowych dotyczących Lean Management, ekologii, CSR
  • Udział w szkoleniach

Wymagania:

  • Absolwent studiów technicznych (inż. lub mgr)
  • Znajomość j. angielskiego – poziom B1/B2
  • Otwartość na nowe zadania, ludzi i kultury
  • Chęć do nauki
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy indywidualnie i w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres 2 lat z późniejsza gwarancją zatrudnienia
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w obszarze R&D, jakości, produkcji oraz logistyki
  • Możliwość wyjazdu do Dani na okres 6 miesięcy
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Benefity pracownicze: karta sportowa, darmowa opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, elastyczne godziny pracy
  • Świetną atmosferę i bogaty pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania na adres: rekrutacja@lina-medical.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji realizowanych przez firmę Lina Medical Polska Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”