Stażysta LiNA Graduate Program – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Batorowo – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje: Stażysta LiNA Graduate Program

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: R&D
Rodzaj pracy: Staż

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pracowników działów w zakresie zadań związanych z R&D
  • Realizacja wspólnie z opiekunami/mentorami projektów międzynarodowych związanych z obszarami w R&D
  • Zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w firmie
  • Udział w projektach międzywydziałowych dotyczących Lean Management, ekologii, CSR
  • Udział w szkoleniach podnoszących poziom kompetencji w zakresie R&D

Wymagania:

  • Absolwent studiów technicznych (inż. lub mgr)
  • Znajomość j. angielskiego – poziom B1/B2
  • Otwartość na nowe zadania, ludzi i kultury
  • Chęć do nauki
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy indywidualnie i w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w obszarze R&D
  • Wsparcie merytoryczne opiekuna stażu
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Benefity pracownicze: karta sportowa, darmowa opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, elastyczne godziny pracy
  • Świetną atmosferę i bogaty pakiet szkoleń