Akcje charytatywne wspierające lokalne domy dziecka

Pracownicy LiNA Medical Polska sp. z o.o. aktywnie wspierają lokalne domy dziecka organizując różnego rodzaju akcje charytatywne. Na stałe do kalendarza wpisały się wydarzenia:

  • Akcja „Dzieci Dzieciom” trwająca w okresie Dnia Dziecka
  • Akcja „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem” trwająca w okresie Świąt
  • Akcja mycia samochodów „Myjnia na wesoło” w okresie letnim

Akcje pracownicze w ramach programu wolontariatu
PomagaMy!

Akcja Movember, której celem jest promocja świadomości o męskich chorobach nowotworowych, informowanie o sposobach ich profilaktyki . Męskie choroby nowotworowe są często tematem tabu, a zgodnie ze statystykami stają się coraz poważniejszym problemem wśród naszego społeczeństwa. Ważnym elementem rozpoznawczym akcji są męskie wąsy. Panowie uczestniczący w akcji solidarnie zapuszczają wąsy i pielęgnują je przez cały miesiąc (listopad), w celu pobudzania otoczenia do dyskusji na tematy związane z akcją. Wprowadzamy odrobinę uśmiechu na twarzy w ponure, listopadowe dni.

Akcja Ja, kobieta. Miesiąc maj jest w naszej firmie miesiącem kobiet, w którym głównym tematem jest profilaktyka chorób kobiecych. W ramach akcji są przewidziane badania profilaktyczne oraz solidna porcja informacji z warsztatów edukacyjnych na temat damskich nowotworów, ich profilaktyki oraz leczenia.

Kariera W LiNA Medical Polska

LiNA Medical jest producentem innowacyjnych, bezpiecznych i łatwych w obsłudze produktów dla ginekologii. Jesteśmy zdania, że kapitał ludzki jest najcenniejszym dobrem firmy. Oferujemy stabilne miejsce pracy, w którym dzięki różnorodności tematyki będziesz mógł realizować swoje pomysły i projekty.