Wizyta studentów Politechniki Poznańskiej w LiNA

 

18 listopada 2019 LiNA Medical miała przyjemność gościć studentów Politechniki Poznańskiej z kierunków: Zarządzanie i Produkcja oraz Inżynieria Biomedyczna. Uczestnicy wzięli udział w Production Tour, gdzie pod okiem naszych specjalistów mogli doświadczyć pracy na produkcji. Ponadto uczestniczyli w mini-warsztacie dotyczącym Kaizen i 5S oraz poznali niektóre nasze produkty. Studenci byli zachwyceni wycieczką o czym mogą świadczyć ich komentarze w mediach społecznościowych:

„To był świetny wyjazd! Zobaczenie nietypowej hali produkcyjnej, możliwość spróbowania własnoręcznego wykonania oraz porozmawiania z pracownikami było naprawdę świetne 😊 Najbardziej jednak w samej firmie spodobała mi się inicjatywa „Mam pomysł” inspirująca się filozofią Kaizen, która łączy zarówno pracowników jak i koordynatorów, kierowników”

 „Dziękujemy za konkrety i bardzo ciekawy program spotkania! Mogliśmy zobaczyć jak teoria odnajduje odzwierciedlenie w praktyce”

 „Super wyjazd! Sporo nowej wiedzy na temat wdrażania Lean i nowe doświadczenie z poznawaniem specyficznych linii produkcyjnych”

 „Super wycieczka. Część zwiedzania produkcji, możliwość wykonania własnoręcznie kilku sztuk produktu oraz poznanie całego cyklu tworzenia poszczególnych wyrobów była mega interesująca i świetnie zorganizowana, przez co na długo zapamiętam ten wyjazd!”

To był dzień pełen wrażeń i mam nadzieję, że niedługo znowu się spotkamy tym razem podczas praktyk letnich lub stażu!