Zakończenie I Edycji – podsumowanie rekrutacji

 

25.06.2019 r. – Nadszedł ten upragniony dzień, w którym możemy obwieścić, iż poszukiwania idealnych uczestników Lina Graduate Program dobiegło końca, ale za o tym później. Chcielibyśmy przekazać Wam kilka ważnych informacji o tym jak przebiegał proces rekrutacji oraz promocji naszego programu.

Jak wiecie promowaliśmy LGP podczas XXIII Targów Pracy na Politechnice Poznańskiej. To był milowy krok w naszych działaniach marketingowych i wielki hit dla wielu odwiedzających targi. Naszym celem było wybranie 2 absolwentów, którzy będą rozwijać się w naszej organizacji przed końcem lipca…. Cel ambitny i dość trudny w obecnej sytuacji panującej na Rynku Pracy. Dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałych ludzi udało się. Poniżej kilka danych liczbowych:

Podjęcie ostatecznej decyzji nie było łatwym zadaniem, ponieważ do programu zgłosiło się wielu wspaniałych ludzi, którym serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. Mamy nadzieję, że kolejne edycje naszego programu będą cieszyć się również tak dużym zainteresowaniem.

Zwyciężczyniami I Edycji LiNA Graduate Program zostały dwie absolwentki Politechniki Poznańskiej. Ich sylwetki przybliżymy już wkrótce. Na tą chwilę możemy jednak powiedzieć, że obie dziewczyny postrzegają LGP jako świetną okazję do nauki i doskonalenia swoich umiejętności praktycznych z zakresu Logistyki, Jakości, Produkcji oraz RA.

Życzymy im powodzenia podczas realizacji zadań w naszej firmie, a wszystkim zaangażowanym w projekt jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ich wkład w osiągnięty sukces.

Kolejna Edycja LiNA Graduate Program już w 2020r.