Analityk Mikrobiologiczny – Praca na etat, Poznań Sady

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Wysogotowo– gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Analityk Mikrobiologiczny

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: QA
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analiz zanieczyszczenia mikrobiologicznego produktu, surowców, środowiska i operatorów: pobieranie próbek, analiza, raportowanie
  • Praca w pomieszczeniu o kontrolowanych warunkach temperatury, wilgotności, ciśnienia (cleanroom klasa 7 zgodnie z ISO14644-1)
  • Wykonywanie codziennych zadań laboratoryjnych związanych u utrzymaniem czystości i kontrolą środowiska
  • Udział w walidacji metod analitycznych stosowanych w laboratorium oraz kwalifikacji sprzętu analitycznego
  • Udział w procesach analizy ryzyka produktów / środowiska / pomieszczeń
  • Aktualizacja / tworzenie wewnętrznych procedur / dokumentacji
  • Analizy trendu otrzymanych wyników
  • Postępowanie zgodnie z procedurą wyniku niezgodnego w przypadku błędu analitycznego
  • Podejmowanie działań korygujących / zapobiegawczych niezbędnych do wyeliminowania potencjalnego / obserwowanego zanieczyszczenia; Proces CAPA

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu mikrobiologia / biologia / chemia
  • Min. 1 rok doświadczenia w laboratorium mikrobiologicznym / fizyko-chemicznym lub analitycznym
  • Preferowane doświadczenie w obszarze wyrobów medycznych lub produktów farmaceutycznych
  • Praktyczna umiejętność obsługi MS Office
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji branżowej (normy, UPS, EP)
  • Biegły angielski w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Różnorodność świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, elastyczny czas pracy)
  • Przyjazną atmosferę w biurze i ciekawe wyzwania

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania na adres: rekrutacja@lina-medical.com

Please add the following clause: I consent to the processing of my personal data for the purposes of the recruitment process (in accordance with the Act of May 10, 2018 on the protection of personal data (Journal of Laws of 2018, item 1000) and in accordance with the Regulation of the European Parliament and Council (EU) 2016/679 of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46 / EC (GDPR)).

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21