Customer Advisor for French Medical Distributor – Praca, Poznań Sady

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Customer Advisor for French Medical Distributor.

Status Oferty Pracy: Nieaktualna
Dział: Obsługa klienta
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie zamówień od francuskich szpitali do systemu ERP Dynamics AX
  • Fakturowanie zamówień oraz wystawianie korekt
  • Komunikacja z klientami w zakresie obsługi zamówień
  • Wysyłanie faktur do krajowego systemu Chorus PRO
  • Wprowadzanie i aktualizacja cenników
  • Rejestracja reklamacji (Materiovigilance)
  • Utrzymywanie bazy danych klientów w systemie ERP
  • Tłumaczenie raportów reklamacyjnych z j. angielskiego na j. francuski
  • Generowanie cyklicznych raportów na potrzeby działu sprzedaży

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu ERP
  • Dostępność do pracy zgodnie z kalendarzem francuskim

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Kontakt z klientem francuskojęzycznym
  • Pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karnet sportowy, ZFŚS, integracje, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, itd.)
  • Możliwość pracy zdalnej w określonym wymiarze
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21