Inżynier Walidacji – Praca na etat, Poznań Sady

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Inżynier Walidacji

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: Inżynieria
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie analiz ryzyka dla procesu wytwarzania
  • Tworzenie, kontrolowanie i realizacja planu walidacji
  • Przygotowywania i wykonywanie działań związanych z procesem kwalifikacji, weryfikacji i walidacji procesów i urządzeń.
  • Przygotowywanie i nadzór na dokumentacją dotyczącą procesów kwalifikacji, weryfikacji i walidacji (protokoły i raporty)
  • Cykliczny i udokumentowany przegląd wykonanych walidacji pod kątem ich zgodności z obowiązującymi na dany moment regulacjami i standardami i związana z tym ocena konieczności wykonania rewalidacji
  • Tworzenie i nadzór nad procedurą dotyczącą procesu kwalifikacji, weryfikacji i walidacji.
  • Tworzenie map procesów montażu
  • Wdrażanie działań w celu wyeliminowania niezgodności walidacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z przeprowadzaniem procesów walidacji. Dużym atutem będzie doświadczenie w branży medycznej, bądź farmaceutycznej.
  • Znajomość systemów zarządzania jakością, ISO 13485 oraz FDA
  • Znajomość zagadnień z zakresu przeprowadzania procesów walidacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2 (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza Excel, dodatkowym atutem będzie znajomość programu MS Visio

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę
  • Benefity: karta OK system, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Świetna atmosfera w pracy

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21