Inżynier Produkcji – Praca na etat, Poznań Sady

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Inżynier Produkcji

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: Inżynieria
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków::

  • Ścisła współpraca z działem R&D w Danii
  • Przygotowywanie, przeprowadzania i dokumentowanie testów w związku z procesem wdrażania nowych wyrobów do rutynowej produkcji
  • Wdrażanie i monitorowanie metod wytwarzania dla wybranej grupy wyrobów
  • Identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji oraz proponowanie i wdrażanie rozwiązań w celu ich eliminowania
  • Proponowanie i wprowadzanie zmian mających na celu usprawnianie/optymalizację procesu produkcyjnego oraz zmian wynikających z konieczności dostosowania wyrobu czy procesu wytwarzania do obowiązujących na danych rynkach regulacji
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentacji do procesu produkcji (zestawienia materiałowe, instrukcje montażowe, mapowanie procesu, analiza ryzyka dot. procesu wytwarzania)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego – min. B1
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, komunikatywność
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość programów: Solid Works/Creo, ERP
  • Wiedza z zakresu przeprowadzania walidacji procesów produkcyjnych – mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity: karta OK system, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Świetna atmosfera w pracy

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21