Praktyka w dziale Finansów – Poznań Sady, Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Praktyka w dziale Finansów

Status Oferty Pracy: Nieaktualna
Dział: Finanse
Rodzaj pracy: Praktyka

Praktyka w dziale Finansów – Wymagania:

  • jesteś studentem min. III roku Rachunkowości
  • dobrze znasz język angielski (w mowie i piśmie),
  • chcesz poznać świat finansów w międzynarodowym środowisku,
  • lubisz pracę z cyferkami.

Praktyka w dziale Finansów – Masz szanse:

  • zapoznać się z obiegiem dokumentów w spółkach prawa duńskiego, szwajcarskiego i szwedzkiego,
  • nabyć doświadczenia w dokumentacji i weryfikacji wyników,
  • poznać specyfikę pracy w międzynarodowej firmie,
  • zdobyć wiedzę i nowe umiejętności poprzez zaangażowanie w bieżące zadania.

Praktyka w dziale Finansów – Zadania:

  • weryfikowanie raportów kosztów podróży
  • wprowadzanie dokumentów do systemu AX2012 (wyciągi bankowe, raporty podróży)
  • wprowadzanie faktur zakupu kosztowych do workflow
  • weryfikacja zapisów na kontach Intercompany
  • archiwizowanie dokumentów

Praktyka w dziale Finansów – Oferujemy:

  • możliwość odbycia płatnej praktyki (1 miesiąc) w okresie (lipiec-sierpień)
  • opiekę mentora,
  • możliwość skonfrontowania wiedzy z praktyką,
  • możliwość poznania specyfiki pracy firmy / działu,
  • zwiększoną szansę na stałe zatrudnienie,
  • przewagę nad innymi kandydatami ubiegającymi się o pracę w LiNA Group

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21