Staż w Dziale BHP – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje Stażystę do Działu BHP.

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: BHP
Rodzaj pracy: Staż

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji BHP i ochrony środowiska
  • Udział w audytach BHP
  • Uczestniczenie we wdrożeniach projektów korporacyjnych
  • Uczestnictwo w sporządzaniu oceny ryzyka i instrukcji BHP
  • Wsparcie przy pracach administracyjnych i biurowych w obszarze BHP i ochrony środowiska
  • Tworzenie miesięcznych zestawień, wykresów i analiz z zakresu BHP i Ochrony Środowiska

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku. Preferowane kierunki: BHP, Ochrona Środowiska
  • Dostępność min. 20 h w tygodniu
  • Dobra znajomość MS Office ( w szczególności MS Excel oraz Power Point)
  • Kreatywność, życzliwość i komunikatywność
  • Terminowość i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zmiany i nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Płatny staż w Dziale BHP
  • Praca w dynamicznym środowisku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Praca w miłej atmosferze