Praktykant do Działu Customer & Commercial Service – Poznań, Sady, Tarnowo Podgórne

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Sady – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje Praktykanta na stanowisko Praktykant do Działu Customer & Commercial Service

Status Oferty Pracy: Nieaktualna
Dział: Customer & Commercial Service
Rodzaj pracy: Praktyka

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektu związanego z optymalizacją wysyłek do klientów;
  • rejestracja zamówień przychodzących w systemie ERP;
  • fakturowanie zamówień zrealizowanych w systemie ERP;
  • archiwizacja dokumentów;
  • pomoc w bieżących zadaniach Działu CCS.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w wymiarze min. 24 h w tygodniu od sierpnia 2022r.(możliwość przedłużenia współpracy);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość programu MS Excel;
  • Status studenta – preferowane kierunki studiów: Logistyka, Zarządzanie i Marketing;
  • Zorientowanie na pracę z klientem;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność;
  • Elastyczność w działaniu.

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę zlecenie;
  • Elastyczny grafik;
  • Ilość godzin w skali roku do zdefiniowania przez pracodawcę, również praca w święta;
  • Szkolenie stanowiskowe w siedzibie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres: rekrutacja@lina-medical.com

Pobierz mapę dojazdu
Otwórz w mapach Google

    Załącz swoje CV (wymagane)

    Więcej informacji

    To nie jest praca która Cię interesuje?

    Zapraszamy do zakładki "kariera" lub "oferty pracy"
    Przejrzyj wszystkie oferty pracy

    Skontaktuj się z nami