LiNA Graduate Program – minęły już 4 miesiące!

Już od 4 miesięcy Gabriela i Weronika – uczestniczki LiNA Graduate Program – są z nami, a więc przyszedł czas na krótkie podsumowanie. Zapytaliśmy obie stażystki o to jak oceniają dotychczasową współpracę ze swoimi obecnymi zespołami RA i Logistyką oraz co je zaskoczyło najbardziej.

Zarówno Gabriela jak i Weronika stwierdziły, że otrzymały w tym czasie bardzo dużo wsparcia od swoich koleżanek i kolegów z działu. Na każde zadane pytanie otrzymały odpowiedzi. Zostały włączone do zespołów i właściwie to nie czują się jak stażystki, a jak pracownicy LiNA Medical. Co obie bardzo podkreślają, cenią sobie w naszej firmie atmosferę oraz przyjazny stosunek do nich.

To, co je najbardziej zaskoczyło, to różnorodność zadań jakie otrzymują każdego dnia.

Gabriela ceni sobie to, że może realizować tematy z wielu obszarów, które wymagają bardzo różnych umiejętności, gdyż może dzięki temu poznać swoje predyspozycje i wybrać to, co jej najlepiej odpowiada.

Z kolei Weronika podkreśla, że nie spodziewała się, że tak dobrze odnajdzie się w Dziale Logistyki i że ta tematyka może być, aż tak rozległa i interesująca. Obie dziewczyny już na tym etapie dostrzegły, że cała firma to zespół naczyń połączonych gdzie jedno zależy od drugiego. Wzajemna komunikacja i współpraca by realizować zadania i osiągać cele jest warunkiem niezbędnymJuż w kwietniu obie dziewczyny zamienią się Działami: Weronika dołączy do zespołu RA, a Gabriela będzie współpracować z Działem Logistyki.

Cieszymy się, że uczestniczki są zadowolone z wyboru jakiego dokonały i życzymy im dalszych sukcesów w pracy. Bardzo dziękujemy opiekunom, zespołom i kierownikom działów za zaangażowanie i wspieranie naszych stażystek. One same podkreślają jak ważne jest mieć to wszystko na początkowym etapie pracy.

Jeśli chodzi o najbliższą przyszłość to poniżej znajdziecie garść informacji związanych z tegoroczną edycją Lina Graduate Program.

Ruszamy już 18 marca 2020 r.

W tym dniu rozpoczynają się Targi Pracy Politechniki Poznańskiej, na których zaprezentujemy nasz program stażowy i oferty letnich praktyk.

W tym roku zwiększyliśmy ilość uczestników Lina Graduate Program do 3. Dwóch z nich będzie realizować ścieżkę standardową jak Weronika i Gabriela obejmującą wyjazd do Danii, a jeden z uczestników będzie rozwijał się w ramach ścieżki CLUNAS. Program II edycji uległ drobnej aktualizacji i obejmuje : Dział Jakości, Łańcuch Dostaw (Zakupy +Logistyka), Produkcję oraz R&D. Wszelkie szczegóły znajdziecie na www.lina-medical.pl

Czeka nas rok pełen wyzwań, gdyż pojawimy się z naszym programem ponownie na wielu imprezach promocyjnych, m.in. na Polibuda OpenAir, Seminarium ZiIP, Absolvent Talents Day oraz Konferencji Inżynierii Biomedycznej. Zeszłoroczne akcje marketingowe miały na celu wypromowanie marki LiNA Graduate Program i to nam się udało. Studenci już pytają kiedy rozpocznie się rekrutacja.

Wierzymy mocno, że promocja II edycji Lina Graduate Program okaże się sukcesem podobnie jak I w ubiegłym roku.